piątek, 5 lipca 2013

Tangle Teezer- miłość od drugiego wejrzenia

Powiem Wam szczerze, że długo zwlekałam z zakupem TT. Oglądałam filmiki na You Tube, czytałam posty na blogach i cały czas zastanawiałam się kupić czy nie kupić. W końcu nadarzyła się okazja! w jednym ze sklepów internetowych była promocja i kosztował mnie ok. 40 zł (cena regularna 55 zł).

Szczotka ma na celu:
 bezboleśnie rozczesywać splątania,
masować skórę głowy,
nie niszczyć struktury włosa.

 Pierwsze wrażenie? Porażka!
 Prawie nic nieważący kawałek plastiku z dziwnymi ząbkami. Jak to zobaczyłam pomyślałam sobie, czym to się różni od innej szczotki? Wydaje mi się, że zbyt wiele od niego oczekiwałam i wyobrażałam sobie niewiadomo jaki efekt. Pierwsze czesanie było ogromnym rozczarowaniem. Rozczesywanie włosów wcale nie było takie bezbolesne a włosy nadal wypadały. Bez zastanowienia rzuciłam TT w kąt  na dobre dwa miesiące. 


Po czasie jednak zrobiłam kolejne podejście i... zakochałam się!  Na prawdę śmiać mi się chce teraz z samej siebie. Czego ja wtedy oczekiwałam? Przecież włosy same do głowy mi się nie przykleją  i te które mają wypaść przecież muszą. Włosy faktycznie łatwiej się rozczesują, nie elektryzują się a do tego uwielbiam masować sobie nim głowę :D W takie upały jak teraz praktycznie ciągle chodzę z koczkiem na głowie i po całym dniu boli mnie skóra głowy i nawet mam wrażenie, że bolą mnie włosy, które przecież boleć nie mogą!  
W takich  momentach świetnie się sprawdza TT :)
Mimo, że jestem bardzo zadowola z tej szczotki uważam, że cena regularna 55 zł to zdecydowanie za dużo!


5 komentarzy:

 1. jest na mojęj wish liście od dawna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie szczotka jak szczotka :) Chociaż jej nie mam to jakoś mi sie jej nie zachciewa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Poza tym, że nie ma rączki wygląda całkiem normalnie xD

  teenagers-troubles.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam i nie jestem zadowolona. Mam długie, kręcone i puszące się włosy. Po pierwsze jest za mała, wplątuje się we włosy i jest niewygodna. Oddałam ją siostrze, która ma włosy proste i do ramion i jest zadowolona:) Może gdybym miała inne włosy to bym jej używała. Pozdrawiam
  www.thickmadame91.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń